דף הבית > כתבות ומאמרים > ספא עם ארוחה
ספא עם ארוחה

לכל האנשים בכל רחבי הגלובוס יש דבר אחד משותף והוא הרצון להיות מאושרים. יש כאלו נוסעים עד לקצה העולם בכדי למצוא את הרגע הפרטי והקטן שלהם. הרגע הזה אשר יעניק להם אושר. אושר הוא למעשה אוסף של רגעים. אחד מהם הוא ללא ספק הרגע בו אתם מעניקים לגוף שלכם ולנפש שלכם את כל מה שהיא זקוקה לו. לכל אדם בריא בנפשו ישנם צרכים אשר אותם הוא רוצה למלא. ספיריט ספא נמצאים שם על מנת לעזור לכם למלא את הצרכים.

מה היא הדרך הטובה ביותר להתפנק? מה היא המשמעות של שילוב של ספא עם ארוחה? אילו טיפולים בספיריט ספא? למי מתאימים השירותים שמעניקים בספיריט ספא? מה היא הייחודיות של ספיריט ספא?

ספא עם ארוחה זה מילוי הצרכים. אנשים רבים, בעולמנו הלחוץ והמתוח, דורשים לעצמם את הרגעים הללו. הרגעים בהם הם יוכלו להתנתק מהחיים המלחיצים שלהם ולאפשר לעצמם להתרווח. בספיריט ספא ניתן למצוא הרבה מאוד אפשרויות על מנת להירגע ולהשתחרר. בספיריט ספא מטפלים בכם הן ברמת הנפש וכמו כן בפן הגופני.

עיסוי טוב, בין אם הוא עיסוי שבדי מוכר או כל סוג של עיסוי אחר הוא תורם רבות בהרבה מאוד אספקטים. מגע גופני של איש מקצוע מן השורה הראשונה יאפשר לכל אחד ואחת לשחרר שרירים תפוסים, להזרים דם ופשוט ליהנות ממגע מקצועי ואישי. כמו כן תהליך איכותי שכזה לא יכול להסתיים ללא ארוחה מענגת. ספא עם ארוחה לפינוק מושלם.

מחפשים חבילת פינוק זוגית? עבור הרבה מאוד אנשים זה עשוי להיות הפינוק שהם יעניקו לעצמם אחת לשנה, יש כאלו אחת לחודש ויש כאלו שעיסוי כזה או אחר או טיפול קוסמטי זה אירוע חריג עבורם. אין ספק כי עבור כל אלו חשוב מאוד לדעת כי האירוע יהיה מושלם. חבילת פינוק זוגית בספיריט ספא עם דגש על השירות האישי.

אז בחרתם ספא וארוחה?

יופי, אחרי שבחרתם ספא וארוחה כעת צריך לבחור את מה שירכיב את החוויה. זה יכול להיות שייט ביאכטה, צימר ללילה, עיסוי שבדי או שיאצו, חבילות נופש לאמצע השבוע או לסופ"ש ועוד. ייעוץ והכוונה עם המומחים של ספיריט ספא.

רוצה מידע נוסף על הטיפול? מלא/י פרטים:  שעות פעילות:
  א-ה בין השעות 09:30-17:00 שישי בין השעות 08:00-16:00
  כתובתינו:
  אבא אבן 8, הרצליה פיתוח, בניין A קומה 1
  טלפון:
  09-9566300