מסאז פנים

מה היא המשמעות של העיסוי המקצועי ביותר והנכון ביותר עבורכם? איך בוחרים את המסז'יסטים בספיריט ספא? מה היא הייחודיות של ספא זה? מי הם המטופלים של ספיריט ספא? למה להעדיף ספא כזה ולא אחר?

לכל אחד ואחת יש ימים טובים יותר וישנם ימים טובים פחות. אורח החיים המודרני, לרוב, מאלץ חיים דינמיים ומתוחים. סימני המתח של רבים וטובים נראים על כל צעד ושעל, בכל תחום ותחום בחייהם. על מנת לגרום לחיים להיות הרבה יותר רגועים ושלווים חשוב מאוד לדעת וליזום, לחשוב יצירתי ולא לתת ללחץ החיים לנהל אתכם. נהלו אתם את אורח החיים שלכם. איכות החיים תשתפר משמעותית עם עיסוי טוב ואיכותי. כזה אשר מתבצע על ידי המעסים המקצועיים הטובים ביותר.

המעסים המקצועיים פעלו לאורך שנים ארוכות בכל רחבי העולם. ישנם מקומות רבים אשר בתרבותם העיסוי הוא חלק בלתי נפרד מהחיים. ספורטאים, רקדנים ואנשים אחרים אשר גופם הוא מקור פרנסתם יודעים לספר כי ללא עיסוי מקצועי ואחראי תפקודם אינו כתמול שלשום.

מסאז פנים נכון לכל אחד ואחת. מסאז פנים וגוף מאפשר להזרים את הדם הרבה יותר טוב וכמו כן יש בו עוד הרבה מאוד יתרונות אחרים. מסז'ים מסוגים שונים משרתים לא רק את הגוף אלא בעיקר את הנפש. עיסוי איכותי אשר מבוצע במידה הנכונה יכול בהחלט להרגיע ולהעניק אווירה של שלווה ורוגע.

מסאג בשרון? למה דווקא ספיריט ספא? המטרה העיקרית לשמה הוקמה ספיריט ספא היא להעניק שירות אישי, מקצועי ומפנק ללקוחותיה. עבור ספיריט ספא, פינוק ושירות היא מומחיות ואומנות. לאורך השנים נוספו עוד ועוד לקוחות נאמנים ובעיקר מרוצים מאוד אל מעגל הלקוחות של הספא. מסאג בשרון באווירה אינטימית ונעימה, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים ביותר, הקפדה על סטריליות, ריח נעים, מוסיקת רקע נעימה וכו'.

מסג זוגי? לא רק!

ספיריט ספא גאה להציע מגוון רחב ומרשים ביותר של שירותים. שירותי ספיריט ספא נכונים כאמור לבודדים ולקבוצות במסגרת ימי כיף ועוד. כמו כן מסג זוגי הכולל סוגים שונים של טיפולים כמו מסאז פנים, עיסוי קרקפת, טווינה ועוד.

רוצה מידע נוסף על הטיפול? מלא/י פרטים:  שעות פעילות:
  א-ה בין השעות 09:30-17:00 שישי בין השעות 08:00-16:00
  כתובתינו:
  אבא אבן 8, הרצליה פיתוח, בניין A קומה 1
  טלפון:
  09-9566300