דף הבית > כתבות ומאמרים > ימי גיבוש במרכז – להיות קרוב ולהרגיש רחוק
ימי גיבוש במרכז – להיות קרוב ולהרגיש רחוק

מרכז הארץ הוא גם מרכז הפעילות העסקית של ישראל. רוב רובם של איזורי התעשייה בארץ נמצאים במרכז: הרצליה, תל אביב, כפר סבא, נתניה וכו’. הקצב של המרכז הוא מהיר במיוחד, תובעני, בלתי פוסק. בתוך הסחרור של היום יום, קשה להתבלט וקשה לפתח סולידריות בין אנשים. בדיוק לשם כך הומצאו ימי גיבוש במרכז.

 

ימי גיבוש, כשמם כן הם, מגבשים צוות של אנשים שאמור לפעול כיחידה אורגאנית אחת למען מטרה מסוימת. לא רק חברות בעלי אוריינטציה עסקית זקוקים לימי גיבוש לעובדים אלא גם ארגונים חברתיים, מוסדות ממשלתיים ומוסדות פיננסיים כמו צוות של בנק או חברות מזון.

 

ימי גיבוש, בעולם התעסוקתי, הם פרקטיקה מובחנת ומאופיינת. ראשית, כדאי שהיום יכלול פעילות אחת מרכזית: סדנא שיתופית שבה משתתפים כולם, הרצאה מעניינת, יום ספורט היתולי וכו’. שנית, כדאי מאוד לפנק את העובדים כדי שירגישו כי אכן מעריכים אותם ודואגים להם. אוכל טוב, שתייה וזמן חופשי הם חלק בלתי נפרד מכל יום גיבוש.
ימי גיבוש הכוללים את כל האלמנטים הללו משרתים הן את הצורך של החברה בגיבוש צוות יעיל העובד במשותף בצורה הרמונית והן את הצורך של העובד להתנתק לרגע מהעבודה השגרתית ולחוות משהו אחר, בחסות החברה.
ימי גיבוש בספא ספיריט.

 

כשחושבים על ימי גיבוש במרכז חושבים על ספא ספיריט. צוות ספא ספיריט ערוך ומוכן לקבל קבוצות של עשרה אנשים ומעלה ליום גיבוש מפנק במיוחד. יום גיבוש בספא כולל את כל האלמנטים שהופכים יום רגיל ליום מיוחד וחוויתי.מבחינת הפעילות המרכזית, ספא ספיריט מציע מגוון סדנאות ופעילויות הנערכות על ידי מדריכים מוסמכים במגוון נושאים מרתקים, כיפיים ומפתיעים. הפעילות המשותפת נעשית באווירה הנינוחה והקסומה של ספא ספיריט הממוקם במושב רשפון וטובל בירוק ובשפע של טבע.

 

לפני הפעילות ואף לאחריה יכולים חברי הקבוצה ליהנות מטיפולי ספא מפנקים במיוחד, באדיבות צוות המעסים המוכשרים של ספא ספיריט. בנוסף, ג’קוזי ענק ומבעבע ממוקם בחצר הספא ובו יכולים להשתכשך בנוחות מספר אנשים. ואם כל זה לא מספיק, שתייה קרה, נשנושים ואוכל טוב בהחלט יוסיפו להנאה של היום המיוחד.
אז למה אתם מחכים?

רוצה מידע נוסף על הטיפול? מלא/י פרטים:  שעות פעילות:
  א-ה בין השעות 09:30-17:00 שישי בין השעות 08:00-16:00
  כתובתינו:
  אבא אבן 8, הרצליה פיתוח, בניין A קומה 1
  טלפון:
  09-9566300