דף הבית > כתבות ומאמרים > יום כיף לקבוצות
יום כיף לקבוצות

מה היא הדרך הנכונה ביותר לגיבוש עובדים בחברה כזו או אחרת? מי הם המרוויחים הגדולים ביותר מחוויית גיבוש עובדים בספיריט ספא? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של ספא זה? אילו סוגי חוויות ניתן לאסוף בספיריט ספא? מה הוא מבחר הטיפולים שמציעים בספיריט ספא?

בכל ארגון וארגון, בכל חברה כזו או אחרת יש את ההווי הייחודי לאותה החברה. לכל מקום כזה יש את החוויות ואת הבדיחות הפנימיות שרק הם מכירים. חוויות אלו לעיתים שוות הרבה יותר מכסף, חוויות אלו תרומתן למקום העבודה, לארגון ולמנהליו וכמו כן לעובדים הוא עצום. לכל אדם אשר מגיע לרוויה מהשגרה המעיקה עליו או מכל סיבה אחרת צריך להתחיל לחשוב מה יעשה לו טוב על הנשמה. יום גיבוש כזה, יום כיף לקבוצה, יאפשר לכל אחד ואחת לשבור את השגרה ולאסוף עוד ועוד אנרגיות חיוביות להמשך.

יום כיף לקבוצות יש בהן הרבה מאוד מעבר לחוויה הפרטית של כל אחד ואחת. בימי כיף אלו מכירים אחד את השני ממקום אחר, פתאום מגלים כי החבר לעבודה הוא הרבה מעבר לאותו עובד או אותו מנהל. יום כיף לקבוצות מוציא מכל אחד את המיטב שבו. יום כיף שכזה הוא רווח נקי לכל משתתפי האירוע.

יום כיף לקבוצות של ספיריט ספא כולל כאמור מגוון מרשים של חוויות כמו טיסות בשמי הארץ, חוויות של שייט, צימרים מפנקים, ארוחות מעולות ועוד. סוג הפעילות עשוי להשתנות כאמור בהתאם לצרכים ולאופי הקבוצות. על כן ניתן ומומלץ להיעזר במומחים של ספיריט ספא על מנת לבנות תכנית איכותית ומתאימה.

פעילות גיבוש קבוצה? מגיע לכם הטוב ביותר!

פעילות גיבוש קבוצה צריכה להיות מתוכננת היטב על מנת שלא יהיו תקלות. למומחים של ספיריט ספא יש את כל הידע והיכולות המקצועיות על מנת לאפשר לכם את הטוב ביותר. לספיריט ספא יש לקוחות מרוצים וקבועים המגיעים מכל רחבי הארץ.

מחפשים הצעות לטובת יום גיבוש עובדים?

יום גיבוש עובדים בספיריט ספא יכול לכלול כאמור את מגוון הטיפולים. שיאצו, טווינה, טיפול באבנים חמות, עיסוי תאילנדי וכו'.

רוצה מידע נוסף על הטיפול? מלא/י פרטים:  שעות פעילות:
  א-ה בין השעות 09:30-17:00 שישי בין השעות 08:00-16:00
  כתובתינו:
  אבא אבן 8, הרצליה פיתוח, בניין A קומה 1
  טלפון:
  09-9566300