דף הבית > כתבות ומאמרים > טיפולי ספא במרכז
טיפולי ספא במרכז

המגוון העצום של חבילות ספא במרכז הארץ מעידות על שינוי תפיסתי חשוב בדרך החיים המודרנים. אם בעבר, דרך חיים בריאה ושלווה הייתה נחלתם של תושבי הספר, אלה שגרים בכפר, הרחק מכל השאון עירוני, הרי שכיום, כל אחד יכול ליהנות ולחיות באופן בריא בעזרת חבילות ספא במרכז הארץ.

מרכז הארץ הוא האיזור הצפוף והלחוץ ביותר בישראל. לכן, אין זה פלא כי חבילות ספא דווקא במרכז צוברות פופולריות כה רבה. החידוש אם כן, הוא לא בהימצאותן של חבילות אלו במרכז אלא בעובדה שיותר ויותר אנשים נענים להצעות והולכים לטיפולי ספא מפנקים כחלק מן השגרה.

 

חבילות ספא במרכז – מה זה כולל?

חבילות ספא במרכז כוללות טיפולים בריאותיים למשך זמן מסויים. מוטיב הזמן הוא דבר קריטי משום קצב החיים המהיר והלחוץ השורר במרכז הארץ. מרכזי הספא הבינו זאת היטב ומציעות מגוון של טיפולים האורכים שעה, כמה שעות או יום שלם, בהתאם לצורך. חבילות ספא במרכז יכולות להציע עיסוי שמנים מפנק האורך 45 דקות בלבד, בריכת שחייה מחוממת, טיפולי פנים לגבר או לאישה, אמבט שמנים וצמחי מרפא, ז'אקוזי משוכלל ומרגיע, פילינג עמוק ועוד ועוד.. כל זאת במקום אחד ובאווירה נעימה ומרגיעה.

 

חבילות ספא במרכז – בגלל הבריאות

בכוחה של חווית ספא להבריא גוף ונפש. עיסוי שיאצו ידוע ביכולתו לשחרר שרירים תפוסים. עיסוי באבנים חמות מחדיר חיוניות לתאים ומשפר את זרימת הדם ההכרחית לתפקוד הגוף. טיפולי פנים פותחים את נקבוביות העור ומשפרות את מראהו הכללי וסאונה עוזרת בהוצאת רעלים מיותרים מגוף.

החיים המודרניים אינם עוזרים לשמירת בריאות הגוף, חבילות ספא במרכז דואגות שהגוף יהיה במצב הבריאותי הטוב ביותר ויאפשר חיוניות, מרץ ומוטיבציה. תכונות העוזרות גם בקריירה האישית.

 

חבילות ספא במרכז – בשביל הנפש

תחום חשוב לא פחות אותן חוויות ספא משפרות במידה ניכרת הוא הלחץ הנפשי. החיים במרכז הארץ משופעים במצבי לחץ המתחילים בבוקר מוקדם, בזמן הפקקים, ממשיכות בזמן העבודה שנדמה כאילו לעולם אינה נגמרת וכלה בצפייה בטלוויזיה, שם לעולם לא נמצא חדשות טובות. חבילות ספא, בין אם הן לשעה בודדת בלבד או ליום שלם, עוזרות לשמור על פרספקטיבה נכונה, מביאות לחרור מתחים ומספקות מנוחה הכרחית למוח ולנפש.

 

חבילות ספא במרכז – הכרח מציאותי

לאור כל האמור לעיל, אין פלא כי חבילות ספא במרכז משגשגות ומצליחות למשוך עוד עוד אנשים הרוצים לשמור על בריאות גופם ונפשם. חבילות ספא במרכז הם אואזיס בתוך הבטון האפור המקיף את חיינו. הן מעניקות מנוחה לגוף ורגיעה לנפש, מאפשרת חידוש אנרגיות, חידוש מוטיבציה ובאופן כללי, משפרות את ביצועינו בעבודה ובעמידה בדרישות התובעניות של החיים המודרניים.  במובן הזה, חבילות ספא במרכז אינן רק מותרות אלא הכרח אמיתי לשמירה על חיים בריאים וטובים הרבה יותר…

 

עיסוי 45 דקות – 250 ₪

עיסוי 60 דקות – 290 ₪

עיסוי 75 דקות – 340 ₪

תוספת לאירוודה / אבנים חמות 80 ₪

תוספת לטיפול 15 דקות 60 ש"ח

רוצה מידע נוסף על הטיפול? מלא/י פרטים:  שעות פעילות:
  א-ה בין השעות 09:30-17:00 שישי בין השעות 08:00-16:00
  כתובתינו:
  אבא אבן 8, הרצליה פיתוח, בניין A קומה 1
  טלפון:
  09-9566300