דף הבית > כתבות ומאמרים > טיפולי הספא
טיפולי הספא

מדוע חשובים טיפולי הספא? מתי זה חשוב? עבור מי זה חשוב? מי הם הלקוחות הנאמנים של ספיריט ספא? איך יודעים לבחור את חבילת הנופש המושלמת עבורכם? איך מתבצעים הטיפולים של ספיריט ספא?

זה יכול לקרות לכל אחד ואחת. פתאום באמצע יום עבודה סוער או סתם ברגע של התבוננות פנימית, פתאום נופלת התובנה כי כלום לא נעשה למען עצמכם באמת. תמיד אלו האחרים אשר עומדים בראש סדר העדיפויות שלכם. אלו יכולים להיות הילדים או ההורים המתבגרים, מקום העבודה הדורש או המרדף אחרי החיים והכסף. אולם אין ספק כי על פי כל המחקרים אשר נעשו בשנים האחרונות, האדם המאושר הוא האדם אשר יודע בתוך חווית חייו הלחוצה למצוא עבורו את הרגעים בהם הוא מרגיש מאושר.

טיפולי הספא הם לא מותרות. טיפולי גוף המעניקים רוגע ושלווה, הן חלק בלתי נפרד מהתחזוקה השוטפת של גופכם. ממש כמו לאכול טוב או לעשות מקלחת טובה, ללכת לרופא המומחה או לעשות את הבדיקות התקופתיות בזמן. ממש כך הם טיפולי הספא, הטיפולים אשר יאפשרו לגופכם להיות רך יותר ולנפש לכם להיות רגועה יותר.

רבים אומרים לעצמם כי אין להם זמן לזה. לכאורה זה עשוי להיות נכון. לחץ החיים מכריע לעיתים. אולם כל מי שמוצא את הזמן להעניק לעצמו טיפולי ספא, מרוויח לאחר מכן הרבה מאוד זמן איכות ובריאות. זמן של אנרגיה מחודשת בעבודה, זמן לזוגיות פורייה יותר וכו’. טיפולים מסוג זה משדרגים את כל תחומי החיים.

טיפול ספא זוגי? היכן הכי מומלץ? על מנת לזכות לשירות הטוב ביותר אין להתפשר על פחות מהמומחים הגדולים ביותר בתחום זה. ספיריט ספא גאה לאורך כל שנות הפעילות לשרת הרבה מאוד זוגות וכמו כן הרבה מאוד קבוצות מאורגנות במגוון מרשים וגדול מאוד של שירותים. טיפול ספא זוגי וכמו כן כל שאר הטיפולים נעשים על ידי טובי המטפלים.

מסאז כפות רגליים? נסו של ספיריט ספא!

לספיריט ספא יש הרבה מאוד שירותים הכולל בין היתר טיפולי מסאז כפות רגליים, טווינה, מסאז’ קרקפת, עיסוי שבדי קלאסי ועוד. שירות אישי, אווירה כפרית ואינטימית.

רוצה מידע נוסף על הטיפול? מלא/י פרטים:  שעות פעילות:
  א-ה בין השעות 09:30-17:00 שישי בין השעות 08:00-16:00
  כתובתינו:
  אבא אבן 8, הרצליה פיתוח, בניין A קומה 1
  טלפון:
  09-9566300